Altın Üçgen Uyumlanması

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
12
14
3
Arkadaşlar aranızda Altın Üçgen Uyumlaması verebilecek var mı?İhtiyacım var....

Witch

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
45
60
18
Bu tarz uygulamalar kundalini reiki gibi parayla satılmaktadır. Bunlara paranızı kaptırmayın, yakında detaylı bir konu açacağım. Sanıldığının aksine çok basit bir tekniği var.

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
12
14
3
Sayın witch bu nedenle zaten forum arkadaşlarımızdan talebim oldu...ben de merakla bekliyorum sizi...bu arada ben Kundalini Reiki,Reiki ve Gümüş Mor Alev uyumlamalarına sahibim,ancak altın üçgen enerjisinin çok güçiü bir enerji olduğu ile ilgili duyumlarım var,ve de 3. göz aktivasyonunda büyük rol oynadığını düşünüyorum....:confused:

Witch

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
45
60
18
Sayın witch bu nedenle zaten forum arkadaşlarımızdan talebim oldu...ben de merakla bekliyorum sizi...bu arada ben Kundalini Reiki,Reiki ve Gümüş Mor Alev uyumlamalarına sahibim,ancak altın üçgen enerjisinin çok güçiü bir enerji olduğu ile ilgili duyumlarım var,ve de 3. göz aktivasyonunda büyük rol oynadığını düşünüyorum....:confused:
Çakraların düzensiz açılması uyumsuzluk getirir. Eğer enerji akışını kontrol edemiyorsan 3. gözünü açman senin psikolojini bozabilir. İnsanlar hazır olmadan göremediği şeyleri görmemeli.

• Beğen
Tepkiler: iris

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
12
14
3
Çakraların düzensiz açılması uyumsuzluk getirir. Eğer enerji akışını kontrol edemiyorsan 3. gözünü açman senin psikolojini bozabilir. İnsanlar hazır olmadan göremediği şeyleri görmemeli.
Kundalini ve reiki ile uzun zamandır çalısıyorum...Bu nedenle sorun ola:)cağını düşünmüyorum...

Valtnius

Yeni Üye
24 Ocak 2020
2
0
1
Göreceğimiz ne psikolojimizi bozabilir anlatabilir misin lütfen bize ? Böyle anlattığına göre kötü şeyler olmalı değil mi ? Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum teşekkür ederim :)