Bolluk ve bereket arttırımı?

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
13
14
3
Arkadaşlar bolluk ve bereket konusunda gerçekten işe yarayan bir uygulaması olan arkadaşımız var mı?

iris

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
44
56
18
İstanbul
Bunun için imajinasyon deneyebilirsiniz; örneğin yukarıdan size paranın tıpkı bir yağmur gibi yağdığını imajine edebilirsiniz, bu şekilde parayı yaşamınıza çekmiş olursunuz. Bu sadece parayı değil; sağlık, çekicilik, şans, aşk gibi konuları da kapsar. Örnek veriyorum para için dolar sembolünü imajine ederken, aşk için kalp sembolünü, şans için ise dört yapraklı yoncayı hayal edebilirsiniz. Bu konuda forumda detaylı bir meditasyon çalışması hazırlayabilirim belki.

Aynı zamanda olumlamalar yapmak da işe yarayacaktır:
“Para bana akıyor.”
“Yaşamım bolluk ve bereketle doluyor.”
“Çok param var.”
“Harcadığım her para katlanarak bana geri dönüyor.” vb.
Bilinçaltınıza ekin bu tohumları, bilincinizde çiçek açsınlar.

“Gerçekten işe yarayan” bir uygulama yoktur; işe yarayıp yaramaması size, sizin inancınıza bağlıdır. Bu yüzden uygulamalar kiminde işe yararken kiminde işe yaramaz. Uygulamanın işe yaraması için inanç+imajinasyon+konsantrasyon gereklidir.

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
13
14
3
Bunun için imajinasyon deneyebilirsiniz; örneğin yukarıdan size paranın tıpkı bir yağmur gibi yağdığını imajine edebilirsiniz, bu şekilde parayı yaşamınıza çekmiş olursunuz. Bu sadece parayı değil; sağlık, çekicilik, şans, aşk gibi konuları da kapsar. Örnek veriyorum para için dolar sembolünü imajine ederken, aşk için kalp sembolünü, şans için ise dört yapraklı yoncayı hayal edebilirsiniz. Bu konuda forumda detaylı bir meditasyon çalışması hazırlayabilirim belki.

Aynı zamanda olumlamalar yapmak da işe yarayacaktır:
“Para bana akıyor.”
“Yaşamım bolluk ve bereketle doluyor.”
“Çok param var.”
“Harcadığım her para katlanarak bana geri dönüyor.” vb.
Bilinçaltınıza ekin bu tohumları, bilincinizde çiçek açsınlar.

“Gerçekten işe yarayan” bir uygulama yoktur; işe yarayıp yaramaması size, sizin inancınıza bağlıdır. Bu yüzden uygulamalar kiminde işe yararken kiminde işe yaramaz. Uygulamanın işe yaraması için inanç+imajinasyon+konsantrasyon gereklidir.
Bu konuda bu saydıklarınız dahil olmak üzere pek çok seyi denediğimi söyleyebilirim...Olması gerekenin dışında pek de olumlu sonuçlar almadım...

iris

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
44
56
18
İstanbul
Bu konuda bu saydıklarınız dahil olmak üzere pek çok seyi denediğimi söyleyebilirim...Olması gerekenin dışında pek de olumlu sonuçlar almadım...
Belki de bahsettiğim üçlüyü güçlendirmeniz gerekiyordur. Uygulamadan önce imajinasyon ve konsantrasyon çalışmaları yapmanızı öneririm.

Turritopsis Dohrni

Yeni Üye
18 Ocak 2020
4
5
3
Arkadaşlar bolluk ve bereket konusunda gerçekten işe yarayan bir uygulaması olan arkadaşımız var mı?
Beyaz bir kağıdın içine bir elmanın çekirdeği ve bir tutam çörekotu'nu koyup katladım. Bu esnada yüksek sesle olumlamalarda bulundum ve cüzdanımın içine koydum.
Hiç bir işe yaramadı. Yapılan yorumlar doğru, fiilen birşeyler yapmak bereket getireceği anlamına gelmiyor. Denendi ve onaylandı.

Simurg

Yeni Üye
24 Ocak 2020
5
8
3
Vedic öğreti : Shreem Brzee

Gün içinde 108 kez sesli olarak söylüyorsunuz. Sakin bir yerde, rahat konumda oturun ve beklentilerinizi en aza indirin. Kendinizi akışa bırakmanız hayrınıza sonuçlanır.

Dikkatimi veremiyorum, dağılıyorum derseniz..

Öğretiyi yayan Guru'lar diyor ki : Yazarak çalışın. Çünkü yazmak hem görsel hem de içsel tekrardır. Yazdığınız zaman daha titiz davranırsınız.

Superado

Yeni Üye
14 Ocak 2020
13
14
3
Vedic öğreti : Shreem Brzee

Gün içinde 108 kez sesli olarak söylüyorsunuz. Sakin bir yerde, rahat konumda oturun ve beklentilerinizi en aza indirin. Kendinizi akışa bırakmanız hayrınıza sonuçlanır.

Dikkatimi veremiyorum, dağılıyorum derseniz..

Öğretiyi yayan Guru'lar diyor ki : Yazarak çalışın. Çünkü yazmak hem görsel hem de içsel tekrardır. Yazdığınız zaman daha titiz davranırsınız.
Acıklarmısınız?neyi 109 kez soyluyoruz...