Lecher anteni

Witch

Yönetici
Yönetici
12 Ocak 2020
45
60
18
Dünyanın manyetik enerjisini ölçmeye yönelik prensipler ilk kez 1890 yılında Ernst Lecher tarafından bulundu. “Lecher Anteni” ise, Dr.Lecher’in prensiplerine dayanarak, insan bedeninin elektro-manyetik enerjilerini ölçmek üzere, 1975′te bir grup Alman fizikçi tarafından geliştirildi. İnsan bedenini çevreleyen süptil enerji alanlarına uyumlanabilen ve çeşitli düzeylerde ölçümler yapabilen anten, elde tutularak kullanılan basit bir alet gibi görünse de, yüzyılın önemli buluşlarından biridir.1.0-18.0 Hz. arasındaki kısa dalga boylarını netlikle ölçmemize yarayan ve Acmos metoduna dayanan geliştirilmiş Lecher Anteni, insan enerji dengesini bozan tüm problemleri tanımlamamıza ve uygun çözümler üretmemize yardımcı olur.
Lecher Anteni sayesinde, daha önce sadece ’sezgi’ yoluyla elde edebildiğimiz -ve dolayısıyla kanıtlayamadığımız- bedensel titreşimleri; ayrıca, biyolojik yapımızdan yayılan titreşimlerin yanısıra, fisiksel bedenimizi çevreleyen enerji alanlarını da okuyabiliyoruz.
‘Bilimin En Gizli Tutulan Sırrı’ olarak anılan anten ile, bedenimizde kapalı devrede dönmesi gereken yaşamsal enerjimiz dışarı kaçmaya başladığında tespit edebiliriz. Böylece, enerji bozukluğu yaratan durum veya çevresel faktörler fiziksel bedenimize zarar vermeye başlamadan, gereken güçlendirici çalışmalar yapılabilir.
Dünyada, Feng Shui ve Vastu Shastra uzmanları tarafından da kullanılan anten ile her bireyin çevresi ile olan enerjisel ilişkileri değerlendirilirken, daha uyumlu bir ortam yaratmanın da çözümleri açıklanır.
Galileo’nun dediği gibi: “Ölçülebilir olanı ölçmek ve henüz ölçülemeyeni ölçülebilir hale getirmek önemlidir.” Kullanımında sonsuz olasılıklar barındıran Lecher Anteni, herşeyin birbiriyle bağlantıda olduğunun en açık kanıtını sunuyor.


ENERJİ BEDEN DENGELEME uygulaması:
Basit ve doğal bir biçimde, bedenin çeşitli frekanslarında ölçüm yapabilen Lecher Anteni aracılığıyla gerçekleştirilen sorgulama yöntemi sayesinde, tespit edilen eksik enerjiler bedene yükleniyor; gerekli akupunktur noktaları üzerinde çalışılıyor.

Lecher Anteni’ni internette araştırabilirsiniz. İnsan bedeninin yaydığı kısa dalga uzunluklarını ölçmeme yardımcı bir aparat olarak düşünün. Ben antensiz çalışabilirim ama anten bensiz bir işe yaramaz


Bir Çalışma Sırasında Neler Oluyor?
Karşımda bir sandalyeye oturuyorsunuz. Odanın enerjisinin ve sizin enerji durumunuzun çalışmaya müsait olup olmadığını kontrol ettikten sonra, izin alıp şifaya niyet ediyorum. Bu bağlantının kurulmasıyla, kendimizi dış etkenlerden ve karışabilecek enerjilerden bir anda soyutlamış oluyoruz.

Soru cevap yöntemi ile fiziksel ve ruhsal enerji düzeylerinizde, bedeninizin talep ettiği (eksikliğini tespit ettiğimiz) enerjileri bedeninize -sadece elimi gerekli kısma koyarak- yüklüyorum.
Ortalama bir çalışma, bir buçuk saat civarında sürüyor.
Cevapları sizin bedeninizden -enerjinizden- aldığım için, bir çalışmada bedeninizin kullanabileceği kadar enerji transferi yapılıyor. Tam bir enerji dengesinin sağlanması bazen üç, bazen de beş çalışmayı bulabiliyor.
Kaç kez çalışma gerektiğini ise, birlikte geçirdiğimiz zamanın sonunda yine sizin enerji alanınıza soruyorum. Genelde 2-4 hafta arası bir zaman, dinlenmeniz ve bedeninizin aldığı enerjileri kullanması için gerekiyor ve bir sonraki çalışma zamanı da buna göre belirleniyor.
Nelere İyi Gelir?
Aslında bu başlık altında her türlü rahatsızlığımızı sayabiliriz. Özellikle depresyon ve uyku problemleri gibi stres kaynaklı rahatsızlıklarınız için tavsiye ederim.
Ayrıca, danışmanınızın önerilerini dinlemeniz ve uygulamanız da çok önemlidir. Çünkü hastalık dediğimiz durum, bedeninizin düzeltilmesini istediği bir duruma ilişkin sinyaldir. Bu dışsal bir etmen de olabilir fakat çoğu zaman kendimizi acımasızca yargıladığımız ve beynimize kazıdığımız inançlarımızdır.
Sağlık durumu ile ilgili problemler yaşayan kişinin de aktif olarak kendi duyguları ve düşüncelerini gözlemlemesi ve kendisiyle uyumlu olmayan yapıları değiştirmesi gereklidir. “Sevilmiyorum” veya “Hakkım değil” türü düşünce kalıplarınız varsa; bu kalıplar yüzünden ortaya çıkan rahatsızlık dengelense de, özünde temizlik yapmadığınız için bir süre sonra tekrar ortaya çıkacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: iris