Yaşadığımız paranormal olaylar

Halwyn

Yeni Üye
18 Ocak 2020
39
38
18
Yaşadığımız bu tür bir olay varsa konu altında paylaşalım. Ben özetle ailecek yaşadığımız bir büyü mevzusunu anlatarak başlıyorum:

Çocukluğumdan beri hep ailede bir gürültü patırtı vardır. Hatta 2 kere boşanıp tekrar barışmışlardır. Basit olan olayları geçicem (kaybolan eşyalar, yer değiştiren şeyler, abuk sabuk sesler v.s.) Bir gün artık işler çığırından çıkmaya başladı. Annem morluklarla uyanmaya, rüyasında hep birileri tarafından darp edildiğini falan anlatmaya başladı. Hatta onlarla kavga ettiğini ve boğulmaya çalıştığını falan da ekledi. Artık doktora gitme vakti geldiğini düşündük ve bir psikiyatriste gittik. Annem bundan sonra psikolojik destek alıp, hap kullanmaya başladı. Ama olaylar daha da şiddetlenmişti. Hiç unutmam bir gece babamın bağırarak uyandığını duydum. Apar topar koştum aşağıya. İndiğimde babamın dilinin tutulmuş olduğunu gördüm. Yaklaşık 1 saat ne konuştu, ne tepki verdi. Daha sonra birileri tarafından (cin diyoruz biz tabii ki) tehdit edildiğini, annemden uzak kalması gerektiğini söyledi. Yani tehditler bu yöndeymiş. Daha sonra uyandığında başında birinin olduğunu ona doğru durmadan baktığını görmüş. Ondan sonra da dili tutulmuş zaten. Bundan sonra bir sakinleşme oldu, annemle babam biribirine soğuk oldular. Babam zaten akşam 10 da gelir, sabah 8 de işe gider. Yaklaşık 1-2 hafta sonra bu sefer bana bir şeyler olmaya başladı. Hep merdivenden koşma sesleri, uyuyan annemin bana ismimle seslenmesi, evde duyduğum şiddetli nefes alma sesleri gibi. Korkudan anahtarı evde bırakıp, yalın ayak kaçmışlığım bile vardır :D. Ama daha sonra bu konuya karşı öyle bir bağışıklılık kazandım ki, artık ne koşma sesi ne nefes sesi hiç umrumda olmamaya başladı. Hatta arkadaşlarımla bilgisayarda konuşurken bu olaylar olur arkadaşlarım derlerdi "kanka evde at koşturuyo galiba" falan. Derdim giderler şimdi. Alışmaya başlamıştım açıkcası. İmanım bu olaylardan sonra kuvvetlendikçe kuvvetlendi. Artık bende onların üstüne gitmeye başlamıştım. Evde tek olduğumda bağırırdım hep "gelsenize şimdi de. Rabbimden büyük müsünüz? O kullarını sizin azabınıza bırakır mı? Azap ancak Allah'tandır." gibi sözlerle kendimi motive edip, rabbime sırtımı dayıyordum. Anneme olaylar tekrar darp şekline dönmeye başlamıştı. Artık doktorda fayda etmediği için Müslüman bir aile olarak düzgün bir hoca bulduk. Hoca büyünün annemle babamın ayrılması için yapıldığını, hatta ayrılmadıkları takdirde ölümlerine kadar yol olduğunu belirtti. Anneme iyi bu güne kadar delirmemişsin diye de eklemiş orda. Beni almamışlardı içeri babamın anlattıklarını söylüyorum burda. Her neyse büyüyü bozma kısmına gelelim:

Hoca büyünün bulunduğu yeri bize söylemişti. Eski evimizdeydi. Ev bize aitti fakat imar alındığı için satıp taşınmak zorunda kaldık. Bir yıkım v.s olmadığı, ev olduğu gibi durduğu için hemen atladık arabaya gittik eski eve. Ben kendimden emin bir şekilde hep ağzımda dualar, sureler kendimi Allah'a teslim etmiş arkadan arkadan geliyorum. Evin kapısı v.s açıktı, hemen girdik içeri. İçeride öyle bir koku var ki aman Allah'ım.. Babamın midesi kaldırmadı çıktı dışarıya hemen. O sırada hocayı aramış işte. Bende içerdeyim sağa sola bakıyorum. Kokudan başka bir şey yok ama. Babam hocayla konuştuktan sonra evin giriş kapısına (demir kapıya) doğru yöneldi. Seslendi bana dedi ki kapıyı sökücez. İyi dedim. Vurduk kırdık bir şekilde kapıyı söktük. Kapının altında gördüğümüz şeylerden sonra annem oturup ağlamaya başladı, babamda oturdu bir yere sövmeye başladı. Diyo işte kim yaptıysa vurucam kırıcam v.s sinirini atıyor. Biraz durduktan sonra varı yoğu toplayıp hocanın yolunu tuttuk. Ben yol üstünde inip gelmek istemediğimi söyledim. Gittim bir camiye boş bir vakitte gidip derdimi bir kez daha Allah'a anlattım.

Eve döndüğümde; muskalar v.s yazılmış, anneme hacamat yapılmış, yeni Kuran-i Kerim'ler alınıp evin köşelerine koyulmuş bir şekilde gördüm. Ailemin arası şu anda hala iyi değil ama artık eskisi gibi paranormal olaylar yaşamıyoruz çok şükür.

Hızlıca anlattım, eksik veya ufak yanlışlarım varsa kusura bakmayın. İyi forumlar.